Chytré hodinky v elegantním nebo sportovním provedení

Užitečným a praktickým doplňkem nejen sportovců, ale i milovníků zdravého životního stylu jsou chytré hodinky. Vybrat si můžete z dlouhé řady modelů a barevných variant takové, které vám budou vyhovovat nejen svými funkcemi, ale také vzhledem. Vybírejte z široké nabídky ciferníků, řemínků a typu pásku. Užijte si vaše oblíbené sportovní aktivity, které vás budou motivovat k překonávání vašich výkonů. Mějte pod kontrolou váš srdeční tep nebo to, jak dlouho spíte. Vaše zdravější a spokojenější já budete mít díky chytrým hodinkám na dosah ruky.

hodinky chytré

Různé barvy a tvary ciferníků hodinek
Chytre hodinky mají nejen různé tvary ciferníků, ale také nabízí více možností co do barev. Ciferník tak nemusí mít nejen klasickou černou barvu, ale dalšími variantami jsou například chytré hodinky s ciferníkem šedým, bílým, hnědým, modrým nebo růžovým. Luxusním vzhledem pak oplývají hodinky se zlatým nebo stříbrným ciferníkem.
Ciferník pak může mít třeba obdélníkový, kulatý nebo čtvercový tvar. Záleží tedy jen na vás, jakou variantu vy osobně preferujete a jaká je vám na nošení příjemnější.

Široký výběr barev řemínků
Chytré hodinky jsou nejen praktickým pomocníkem při vašem pohybu, monitorování spánku. Poslouží i jako budík či ovládání fotoaparátu nebo hudebního přehrávače. Jsou zároveň i originálním módním doplňkem. Vsaďte na zajímavou barvu řemínku anebo ji klidně střídejte podle vaší nálady. Chytré hodinky jsou zkrátka doplňkem, který oceníte z mnoha důvodů.

chytré hodinky

Užitečné funkce nejen pro sportovce
Chytré hodinky vás nadchnou spoustou užitečných a atraktivních funkcí. Hlídejte si srdeční tep, spálené kalorie nebo ušlou či uběhnutou vzdálenost. Mimo vaše sportovní aktivity pak oceníte další funkce jako je monitoring spánku, počasí, budík, stopky, alarm a spoustu dalších. Navíc oceníte i vodotěsnost hodinek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup